Dzień z Fundacją MODE w ramach EDJ

Początek wydarzenia:

17 wrzesień 2020

Miejsce:

Wrocław

Uwagi:

wydarzenia

Opis wydarzenia:

Otijot o misparim - litery czy liczby?" - Warsztaty językowe. Wprowadzenie do alfabetu hebrajskiego z elementami gematrii. Odkryj tajniki alfabetu hebrajskiego i naucz się pisać swoje imię przy użyciu jego niezwykłych liter. Jak się wymawia Twoje imię w języku hebrajskim?

#kulturatojęzyk #alfabethebrajski #napiszto #moctwojegoimienia

Zapisy do 11 IX: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
limit miejsc: 10

 

Migawki z Wrocławia - mojego miejsca na Ziemi" – wirtualna galeria. Prezentacja tekstów opatrzonych fotografiami (snapshots) ukazującymi klimat i atmosferę miasta oczyma migrantów. Co mówią o Wrocławiu mieszkający tu migranci ? Wiele języków, wiele spojrzeń?

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Trenerzy Nauczycielom - pokazowe warsztaty językowe"

Jak uczyć języków obcych w sposób wirtualny, by jednocześnie zaciekawić uczniów i doskonalić ich umiejętności językowe? #edukacjaformalna #edukacjanieformalna #uczęsięonline #życienauczyciela

Zapisy: szczegóły niebawem
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.